Odalar

Tek ve Çift Kişilik Odalar

Tek ve Çift Kişilik Odalar

Tek Kişilik Odalarımızın net kullanım alanı 30 m2'dir. Her tek kişilik odada çift kişilik yatak ve küvetli bir banyo bulunmaktadır. Tek Kişilik Odalarda Renkli TV, Müzik Yayını, Kablo TV, Mini-bar, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Direkt Telefon Hattı, Split Klima, Merkezi Isıtma Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Masası bulunmaktadır ve 24 Saat Oda Servisi Hizmeti bulunmaktadır.

Aile Tipi Oda'nın net kullanım alanı 30 metrekaredir. Aile Tipi Odaların her birinde bir çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak ve küvetli banyo bulunmaktadır. Aile Odalarında Renkli TV, Müzik Yayını, Kablo TV, Mini-bar, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Direkt Telefon Hattı, Split Klima, Merkezi Isıtma Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Masası bulunmaktadır ve 24 Saat Oda Servisi Hizmeti bulunmaktadır.

Çift Kişilik Odalarımızın net kullanım alanı 25 m2'dir. Her çift kişilik odada iki ayrı yatak ve küvetli bir banyo bulunmaktadır. Çift Kişilik Odalarda Renkli TV, Müzik Yayını, Kablo TV, Mini-bar, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Direkt Telefon Hattı, Split Klima, Merkezi Isıtma Sistemi, Saç Kurutma Makinesi, Makyaj Masası bulunmaktadır ve 24 Saat Oda Servisi Hizmeti bulunmaktadır.

2022 © Tüm hakları saklıdır.

Online Rezervasyon